Aplikacje SMART

 
 

Interaktywne menu

Pozwala na przeglądanie menu i jego funkcji w trakcie oglądania telewizji.

 

 

EPG

Podstawową jego cechą EPG jest wyświetlanie aktualnego programu telewizyjnego. Pozwala na zapoznanie się z bieżącym programem na dany dzień. Program jest dostępny zwykle z wyprzedzeniem do 7 dni, choć bardzo często w EPG jest widoczny tylko obecnie nadawany i następny program. EPG posiada funkcję planowania nagrania, układania listy ulubionych kanałów, wyświetlania poszerzonego opisu nadawanych programów.

 
 

Przewijarka

Funkcja przewijarki umożliwia dostęp do wybranych programów nawet do trzech dni wstecz. Koniec z przegapioną bramką meczu! W dowolnym momencie wybierz opcję przewijania i cofnij akcję do wybranego momentu lub obejrzyj wczorajszy odcinek ulubionego serialu.

 

Funkcja Odtwórz

Spóźnienie na film nie stanowi już problemu! Wybierz funkcję Odtwórz, by w dowolnym momencie rozpocząć odtwarzanie wybranego programu od początku.

 

 

 

 

 

Informacje o kanałach

Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami na temat oglądanego kanału, takimi jak: tytuł, czas rozpoczęcia i zakończenia, kategoria wiekowa, rok produkcji, szczegółowy opis oraz czas postępu.

 

 

YouTube

YouTube to oficjalna aplikacja do obsługi najpopularniejszego serwisu wideo online.

Firma Google zdecydowała się odtworzyć w aplikacji jak największą liczbę funkcji które dostępne są z poziomu przeglądarki. W efekcie, posiadając KORBOXa możesz wygodnie korzystać z serwisu oraz obsługiwać własne konto na YouTube.

 

 

 

 

 

Radio TubaFM

W serwisie Tuba.fm każdy użytkownik może tworzyć własne radia internetowe, podając jednego lub kilku artystów. Na ich podstawie system generowania radia dobiera do playlisty artystów podobnych do podanych przez użytkownika. Tuba posiada własny algorytm do łączenia stylów muzycznych i układania gotowych stacji. Tuba dostępna jest na wszystkich dekoderach z rodziny KORBOX.

 

Nagrywanie

Możesz nagrywać programy TV zarówno w jakości HD, jak i standardowej. Nagrywaj

dowolnym momencie – na żądanie, programując nagrywanie przez EPG oraz planując nagranie według daty.

 

 

 

 

 

Nagrywarka

Wystarczy, że za pomocą portu USB podłączysz nośnik zewnętrzy typu Pendrive lub dysk twardy zewnętrzny by korzystać z możliwości nagrywania i pauzowania programów. Po podłączeniu nośnika masz także możliwość przeglądania plików multimedialnych tj. zdjęć, filmów czy dokumentów.

 

 

Lista ulubionych

Dzięki tej funkcji możesz utworzyć listę ulubionych kanałów telewizyjnych, aby zawsze mieć blisko siebie to, co oglądasz najczęściej.

 

 

 

 

 

Ochrona rodzicielska

Na dekoderze KORBOX kodem PIN chronione są treści dodatkowo płatne oraz te, które mogą być nieodpowiednie dla wybranej grupy wiekowej.

 

 

Zamawianie usług z pilota

Dodatkowe usługi w postaci pakietów dodatkowych już teraz możesz zamówić bez wychodzenia z domu. Wystarczy kliknąć w sklep na pilocie i potwierdzić wybraną usługę.

 

 

 
 

 

 

Przeglądarka www

Dzięki zainstalowanej przeglądarce na wszystkich naszych urządzeniach, szybko i wygodnie możesz przeglądać strony internetowe. Szybkie procesory oraz duża ilość pamięci RAM urządzeń pozwalają na komfortowe przeglądanie dowolnych treści w Internecie.

 

 

Korpilot

Pełna obsługa dekodera z poziomu Twojego smartphone. Wszystko za pośrednictwem aplikacji KORPILOT dostępnej na telefony z systemem Android.

google-play-logo